RTG zębów

Nowoczesne i innowacyjne aparaty RTG firmy VATECH już w Centrum Stomatologii Euromedic Agnieszka Knapik Woźniak

innowacje_naglowek_1000-1

Pax-i21

„i” oznacza innowacyjność, jedną z kluczowych wartości firmy VATECH, pomagającą w udostępnianiu najnowszych technologii większej liczbie użytkowników.

Wszechstronny system o doskonałych możliwościach dla każdego gabinetu:

  • Kompaktowe wymiary dzięki bocznemu ustawieniu operatora i pacjenta.
  • Łatwe i pewne pozycjonowanie pacjenta za pomocą trzech linii laserowych.
  • Czytelny i intuicyjny ekran do wyboru funkcji aparatu zawiera szeroki zakres różnych projekcji.
  • Zdjęcia pantomograficzne można wykonywać w różnych rozdzielczościach z czasami skanu od 10 sekund:

GENT

  • Cechą wspólną w zakresie wykonywanych badań pantomograficznych jest możliwość wyboru rozdzielczości, a co za tym idzie czasu trwania skanu oraz dawki – Dostępna rozdzielczość Ultra HD
  • Badanie trwa od 10s dla trybu standard, poprzez 13s dla trybu HD aż do maksymalnych 16s w trybie bardzo wysokiej rozdzielczości UHD. Ta ostatnia wartość w pełni odpowiada standardowym trybom pracy aparatów konkurencyjnych marek.
  • Aparaty PaX-i pozwalają w intuicyjny, graficzny sposób wybrać wielkość pacjenta, kształt łuku zębowego i stopień uwapnienia, aby obraz był najdokładniejszy.
  • Dostępne programy oprócz standardowej pantomografii, to także zdjęcia stawów, zatok, a także projekcje segmentowe i prostopadłe.
  • Tryb szybkiego skanu, skany segmentowe, tryb dziecięcy ze zredukowaną dawką i czasem badania
  • Istnieje możliwość wyboru stopnia wzmocnienia (postprocessing) uzyskiwanego obrazu według 5-ciu różnych schematów.

Aparat posiada osobne sensory do wszystkich trybów pracy, przełączając je automatycznie. Różne tryby pracy pozwalają spełnić wszelkie oczekiwania diagnostyczne.obrazek_ramkiW trybie pantomografii sensor wykonuje zdjęcie wielu warstw, które następnie można przeglądać i wybierać najostrzejsze. Sensor obrazowy umożliwia realizację funkcji Multifocus/Autofocus. 

Polega ona na możliwości odczytu 5 warstw panoramicznych podczas jednego przebiegu głowicy i z tą samą dawką. Po wykonaniu badania można przeglądnąć wykonane na różnej głębokości pantomogramy i wybrać obraz o najlepszej ostrości i jakości odwzorowania.

5_warstw

Funkcja znacząco poprawia jakość uzyskiwanych zdjęć, oraz zwiększa odporność na błędy w pozycjonowaniu pacjenta.

System dostępny z cefalostatem skanującym w czasie 12,9 sekundy lub cefalostatem typu One Shot w technologii Flat Panel.

flat_panel

naglowek_EzRay_AIR_W_1

Wyjątkowo lekki aparat RTG do zdjęć wewnątrzustnych VATECH EzRay AIR Wall

baner_AIR_W_11EzRay Air W jest ultralekkim aparatem rentgenowskim zaprojektowanym z myślą o łatwej obsłudze i stabilnym pozycjonowaniu, zapewniającym optymalną jakość obrazów wewnątrzustnych.

Lekka, ergonomiczna głowica EzRay Air W zapewnia użytkownikom stabilne i łatwe w użyciu źródło promieniowania.

naglowek_EzRay_AIR_W_2

baner_AIR_W_1

Panel sterowania umieszczony zaraz przy głowicy, zawsze dostępny przy pacjencie pozwala na szybką i sprawną pracę. Posiada zaprogramowane czasy ekspozycji dla wszystkich grup zębów.

Wyjątkowy system automatycznego doboru czasu, w zależności od kąta ustawienia głowicy znacząco przyspiesza i ułatwia pracę.

naglowek_EzRay_AIR_W_3

baner_AIR_W_2

W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku aparatami wewnątrzustnymi, EzRay Air W zapewnia optymalną ostrość i rozdzielczość obrazów dzięki precyzyjnej ogniskowej 0,4 mm.