Aktualności

03.03.2020 r.

Uruchomienie pracowni RTg zębów. Szczegóły w zakładce .

Wykonujemy Rtg zębów punktowe i panoramiczne dla Naszych pacjentów oraz na zewnątrz – wymagane skierowanie. Zapraszamy !!!

08.03.2019 r.

NEWS !!!

Drugi raz z rzędu czyli za rok 2018  Tytuł Najlepszego Stomatologa w  Siemianowicach Śląskich zdobyła Agnieszka Knapik-Woźniak

– właściciel Centrum Stomatologii ” Euromedic ” . Gratulacje !!!

———————————————————————

10.03.2018 r.

Miło Nam poinformować, że Tytuł Najlepszego Stomatologa w 2017 roku w Siemianowicach Śląskich zdobyła Agnieszka Knapik-WoźniakNaszej Szefowej Serdecznie Gratulujemy !!!

———————————————————————

19.10.2017 r.

Śpieszymy poinformować, że już od listopada 2017 roku będzie można u nas skorzystać z Podtlenku Azotu. Potoczna nazwa to gaz rozweselający.

Sedacja wziewna podtlenkiem azotu jest metodą niezwykle bezpieczną i możliwą do zastosowania większości osób. W podawanej pacjentowi mieszaninie gazów zawartość podtlenku azotu wynosi maksymalnie 70%, pozostałe zaś 30% stanowi czysty tlen-jest to nawet więcej, niż ilość tlenu znajdująca się w powietrzu atmosferycznym. W razie wystąpienia jakiegokolwiek problemu, lekarz prowadzący może w każdej chwili zastosować u pacjenta tlenoterapię poprzez zamknięcie dopływu podtlenku azotu, co automatycznie powoduje rozpoczęcie podawania pacjentowi czystego tlenu. Zawarty w mieszaninie podtlenek azotu bardzo łatwo dyfunduje do osocza przez pęcherzyki płucne, nie łączy się z hemoglobiną i nie podlega przemianom w organizmie. Gaz ten jest obecny we krwi i tkankach na zasadzie nasycenia, dlatego też w stanie niezmienionym bardzo szybko wydalany jest drogą oddechową oraz w znikomej ilości przez skórę. 95% podtlenku azotu zostaje usunięta z organizmu już po 5 minutach, pozostałe 5% znika zaś po kolejnych 20 minutach.
Przeciwwskazania do stosowania sedacji podtlenkiem azotu oraz tlenem:
-Przeziębienie, przerost migdałków gardłowych – niedrożności górnych dróg oddechowych.
– I trymestr ciąży.
– Choroby psychiczne.
– Stwardnienie rozsiane, porfiria, miastenia gravis.
– Rozstrzenie oskrzelowe, rozedma płuc.
– Alkoholizm.
– Brak współpracy pacjenta.

Leczenie zębów bez stresu to nasza dewiza.  Boisz się wizyt u Stomatologa – ten produkt  dopasowany jest do Twoich potrzeb.
 ——————————————————————–

12.12.2016 r. 

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że ze wszystkich usług kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach.
MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia.
1. Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat.
2. Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.”

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu + 48 600 912 032

———————————————————————